En İyi Hızlı Okuma Eğitimi Sertifika Programı

En İyi Hızlı Okuma Eğitimi Sertifika Programı

Hızlı okumanın temelinde çok kitap okumak yoktur, hızlı okumanın temelinde göz kaslarının çalıştırılması vardır. Beynin toplamda 700 kelimelik bir kapasitesi vardır. Fakat gözlerimiz tembel olduğundan dolayı beynimize ortalama olarak 180-200 kelime kadar bir kelime gönderir. Beyin 700 ile 180 kelime arasındaki boşluğu hayal kurarak ya da başka şeyler düşünerek doldurur. Göz kaslarımızı 700 kelimeye ne kadar çok yaklaştırırsak o kadar anlayarak hızlı okuyabiliriz.

Hızlı Okuma Eğitimimizde amaç; göz egzersizleri sayesinde 1 dakikada okuduğu kelime sayısını beynin 1 dakikada algıladığı kelime sayısını eşit hale getirmek. Hızlı Okuma Eğitimimiz ile gözlemlediklerimiz; daha kısa zamanda daha fazla bilgi öğrenmek anlayarak hızlı okumadan geçmektedir, hızlı okuma teknikleri sayesinde öğrenciler sınavlarda 40 dakika gibi bir zaman tasarrufu sağlayacaktır, hızlı okuma teknikleri sayesinde odaklanma artmaktadır, hızlı okuma teknikleri sayesinde düşünme, değerlendirme ve karar verme algısı artmaktadır.

Günümüzde hızlı okuma adına bir çok eğitim metaryelleri ve kitaplar bulunmaktadır. En iyi hızlı okuma eğitimi sertifika programımız, geliştirdiği özel uygulamalar ile sizlere kordineli bir eğitim sunmaktadır. Eğitimimizin içerisinde bulunan anlatımlı videolar ve PDF destekli dökümanlar ile sizlerde okuma hızınızı ve buna paralel olarak anlama hızınızı da beraberinde arttırabileceksiniz. Gelin şimdi sizlere en iyi hızlı okuma eğitimi sertifika programımızdan kısaca bahsedelim…

Online Hızlı Okuma Eğitimi Sertifika Programı

Siz değerli kursiyerlerimiz programımıza dahil olmak istedikten sonra uzman eğitim danışmanlarımız şahsınıza özel bir panel oluşturmaktadır. Oluşturulan bu panelinizin içerisinde hızlı okuma eğitimi ile ilgili ders videoları, PDF destekli ders dökümanlarınız bulunmaktadır. Panelinize giriş yapabilmeniz için oluşturulan kullanıcı adı ve şifreniz ile panele giriş yapıp hemen eğitiminize başlayabilmektesiniz. Eğitim süreniz 1 aydır, eğitiminizi tamamladıktan sonra ise sınavınız ana sayfanız üzerinde aktif hale gelecektir. Sınavdan ise 50 puan ve üzeri almanız yeterli olacaktır. Geçerli notunuzu aldıktan sonra sertifikasyon işlemlerinizi başlatmaktayız. Alacak olacağınız sertifika Adnan Menderes Üniversitesi onaylı gelmektedir.

Sizler de Online Hızlı Okuma Sertifikası programımıza dahil olarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz…

Online Hızlı Okuma Sertifikası Programına Katılmak İçin Hemen Ara… +90 535 476 37 12  yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi satın alabilirsiniz.

Hızlı Okuma Eğitmenliği Eğitimi

 

 

Meb Egzersizleri

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar yapılır.