robotik ve kodlama kapsamli egitmenligi 637dd27265ded - Robotik ve Kodlama Kapsamlı Eğitmenliği - MEB Egzersizleri - meb egzersizleri
Robotik ve Kodlama Kapsamlı Eğitmenliği
Robotik ve Kodlama Kapsamlı Eğitmenliği

Robotik ve Kodlama Kapsamlı Eğitmenliği

Hayalindeki Arduino projelerini gerçekleştirmek için bugün arduino eğitimine başla. Öğrenirken en kolay yöntem olan online öğrenme yöntemini seç ve kısa sürede kendindeki arduino gelişimini takip et.

Arduino ile Robotik kodlama alan öğretmenler, okullarında egzersiz açıyorlar, kurs organize edebiliyorlar. Arduino ile Kodlama ve robotik eğitimini tüm herkes alabilir. Arduino Robotik kodlama ile egzersiz, kurs açılabilir. Özel okullarda derslere girilebilir. Özel sektörde atölye çalışmaları yapılabilir. İsteyenler kendine özel iş yeri bile kurabilirler.

Arduino ile Robotik Kodlama eğitimini üniversite onaylı aldığınızda kamu ve özel kurumlarda sertifikanızın geçerliliği ve güvenirliliği konusunda sorun yaşamazsınız.

Arduino ile Robotik Kodlama eğitimine isterseniz online olarak da katılabilirsiniz. Online Arduino ile Robotik Kodlama eğitimine kolaylıkla kayıt olabilirsiniz.

Arduino İle Robotik Kodlama Eğitimi;

  • Kontenjan: Maksimum 15 kişi ile sınırlıdır.
  • Eğitim saati: 120Saat
  • Eğitimin Süresi:Toplam 3 Ay Sürmektedir.
  • Kredi Kartına: Kredi kartına 12 taksite kadar yapılabilir.
  • Alacağınız Belgeler: Devlet Üniversitesi onaylı başarı sertifikası verilecektir.

ARDUİNO İLE ROBOTİK KODLAMA EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMININ AMACI

Robotik ve Kodlama Kapsamlı Eğitmenliği

Arduino ile ders işlemek isteyen farklı branştan öğretmenlere temel Arduino kullanımını,kodlamasını öğretmek ve sınıf içi uygulama örneklerini göstermektedir. Arduino ile robotik Eğitimkapsamında çeşitli robot projeleri ve akıllı ev aleti üretim örnekleri de gösterilecektir. Arduino eğitimisonunda katılımcılar Arduino kullanarak projeler gerçekleştirebilecek yeterli bilgi ve beceriye sahip olacaklardır.

Yapılan araştırılmalara göre her 3 çocuktan biri henüz konuşma dahi öğrenmeden bilgisayar, akıllı telefon, tablet vb. elektronik cihazlarla tanışıyor. Çocukların kodlama ile tanışmaları, kullandıkları cihazları faydalı araçlara dönüştürüyor. Kodlama eğitimi, çocukların hayal ettikleri oyun, uygulama vb. birçok yazılım geliştirebilmelerini sağlıyor.

ARDUİNO İLE ROBOTİK KODLAMA EĞİTİMİNE KİMLER KATILABİLİR?

Herhangi bir başvuru şartı aranmamaktadır. İsteyen herkes başvuru yapabilir.

ARDUİNO İLE ROBOTİK KODLAMA EĞİTİMİ İLE NERELERDE ÇALIŞABİLİRİM?

Arduino Robotik kodlama eğitimi ile çalışabileceğiniz başlıca yerler aşağıda belirtilmiştir. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

  1. Etüt merkezlerinde, satranç merkezlerinde, zeka-oyunlarına ek olarak eğitim kodlama ve robotik üzerine çalışabilmek için,
  1. Mebde kurs ve egzersiz açabilirsiniz.
  1. Halk eğitimlerde kurs açabilirsiniz
  2. Özel okullarda eğitmenlik yapabilirsiniz
  3. Çocuklarının bilgisayar, tablet ve cep telefonlarında geçirdiği vakti değerli hale getirmek isteyen ebeveynler için

Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika

Robotik ve Kodlama Kapsamlı Eğitmenliği

VAR

VAR

VAR

ÜNİVERSİTE ONAYLI

ÖMÜR BOYU

ÖMÜR BOYU ERİŞİM

1 Step 1
Bizimle İletişime Geçin
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right