Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu İzmir Bergama

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu İzmir Bergama Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliği Kursu

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu İzmir Bergama Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliği Kursu’nu Uzaktan Eğitim Teknolojisi İle Türkiye’nin Her Yerinden Alabilirsiniz.

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu İzmir Bergama Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliği Kursunun amacı, Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu İzmir Bergama Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliği Kursu ne işe yarar, Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu İzmir Bergama Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliği Kursunu kimler alabilir, Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu İzmir Bergama Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliği Kursunun istihdam alanları, Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu İzmir Bergama Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliği Kursunun kazanımları, Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu İzmir Bergama Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliği Kursunun içeriği, Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu İzmir Bergama Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliği Kursunun eğitim şekli, Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu İzmir Bergama Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliği Kursunun ücreti, Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu İzmir Bergama Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliği Kursu ile Meb’de Egzersiz Açabilir miyim, Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu İzmir Bergama Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliği Kursu ile ilgili İletişim numaralarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu İzmir Bergama Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliği Kursunun Amacı:

Eğitimin amaçlarının başında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı devlet yada özel eğitim kurumlarında, özel öğretim kurslarında, anaokulu ve kreşlerde öğrencilerin sözel, sayısal ve sosyal zekalarını geliştirmek için kullanılan Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu İzmir Bergama Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliğinın etkin ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamak, hangi oyunların; çocukta hangi becerileri geliştirdiğini öğretmek, hangi yaş grubuna hangi Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu İzmir Bergama Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliğinin daha faydalı olacağını bilmek ve öğretmek, ayrıca Milli Eğitim Bakanlığında çalışan öğretmenlerin ders dışı egzersiz açabilmeleri için gerekli olan eğitim ve sertifikayı ülkemizin dört bir köşesindeki öğretmenlerimize ulaştırmak için bu eğitim başlatılmıştır.

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu İzmir Bergama Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliği Kursu Ne İşe Yarar?

Milli eğitim Bakanlığına bağlı ilkokul ve ortaokullarda ders dışı egzersiz açabilirsiniz, yada yine Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel öğretim kurumları, kursları, kreşleri ve anaokullarında Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu İzmir Bergama Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliği atölyesi kurabilirsiniz. Bir anne yada baba olarak çocuğunuzun zeka gelişimine katkıda bulunabilir, oyunları daha doğru ve verimli oynatabilirsiniz. Kendinize ait özel Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu İzmir Bergama Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliği kursu yada atölyesi açabilirsiniz. Belediyelerin açtığı sosyal etkinlik merkezlerinde Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu İzmir Bergama Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliği Öğreticisi olarak çalışabilirsiniz.

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu İzmir Bergama Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliği Kursunu Kimler Alabilir?

Milli eğitim Bakanlığına Bağlı Okullarda Çalışan Tüm Branş Öğretmenleri Bu Eğitimi alabilir. Okul Öncesi Öğretmenleri, Sınıf Öğretmenleri, Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu İzmir Bergama Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliği Kursu vermek isteyen tüm bireyler(bölüm ve lisans fark etmeksizin), lise mezunları, ön lisans mezunları ve tüm lisans mezunları bu eğitimi alabiliriler. Ayrıca çocukları ile keyifli vakit geçirmek isteyen anne babalar da bu kursa katılabilirler.

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu İzmir Bergama Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliği Kursunun Kazanımları Nelerdir?

Eğitimi alan Milli Eğitim Bakanlığına bağlı öğretmenlere ders dışı egzersiz nasıl açılacağına dair tüm dilekçe, başvuru formları, örnek egzersiz planları verilecek olup, ders dışı egzersiz açabilmeleri için ücretsiz danışmanlık sağlanacaktır. Eğitimin sonunda alacağınız üniversite onaylı sertifika ile bu eğitimi uygulamaya yetkiniz olacaktır. Bu eğitimi alan anne-babalar çocuklarına verimli ve kaliteli zeka gelişimi sağlayacaklardır.

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu İzmir Bergama Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliği Kursunun İçeriği:

Kurs süresince Sözel Zeka oyunları, sayısal Zeka Oyunları, Hafıza oyunları, Strateji oyunları, Yaratıcı düşünme Oyunları, Geometrik me Mekanik Oyunları, Akıl yürütme Oyunları, Küçük Kas sistemi Geliştirme Oyunları gibi 80 kadar oyun öğretilecektir.

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu İzmir Bergama Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliği Kursunun Eğitim Şekli Nasıl Olacak?

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu İzmir Bergama Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliği Kursu uzaktan eğitim teknolojisi ile ister bilgisayardan, ister telefondan isterseniz tabletten eğitimi alabileceğiniz gibi yine bu iletişim mecralarından eğitiminizi sürdürebilir ve eğitimin sonunda yapılacak 10 soruluk sınavı yine internet olan her yerden telefon yada bilgisayar üzerinden tamamlayabilirsiniz. Türkiye’nin en batısından en doğusuna – en güneyinden, en kuzeyine kadar tüm illerde bu eğitimi örgün-yüzyüze yapmış olmanın verdiği gururla: isterseniz en az 15 kişilik grubu oluşturmanız şartı ile sizin bulunduğunuz ilçe/il e gelip örgün eğitimi yerinde eğitim hizmeti ile yapabiliriz. Sizden istediğimiz en az 15 kişilik bir grubu toparlayıp bir araya getirmeniz. Bu şekilde yapılacak çalışmalarda grubu bir araya getiren öğrenciden eğitim, sertifika ve diğer ücretlerin hiçbirini, talep etmiyoruz.

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu İzmir Bergama Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliği Kursunun Ücreti ve Eğitim Süresi:

  • Kursun Ücreti : 375 TL
  • Kursun Eğitim Süresi : 1 ay
  • Kursun Sertifika Süresi: 200 Saat
  • Kursun Ücret Ödeme Seçenekleri: Havale / Nakit/ Kredi Kartına Taksit (En Fazla 12 Taksit)

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Kursu İzmir Bergama Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliği Kursuna Kayıt Olmak İçin İletişim Numaraları:

  • 0507 204 61 82 + (whatsapp)
  • 0507 204 61 83 + (whatsapp)
  • 0322 234 9 234
  • 0322 458 0 458

Kurs ile ilgili daha detaylı bilgi almak yada kayıt yaptırmak için aşağıdaki formu doldurunuz, gün içinde eğitim danışmanlarımız sizi arayacaklardır.”