Sıkça Sorulan Sorular

Eğitimlere internet sitemiz üzerinden online olarak başvurabilirsiniz. Öncelikle başvurmak istediğiniz eğitimin tanıtım & başvuru sayfasına gitmeniz gerekmektedir.

 1. Başvurmak istediğiniz eğitimin sayfasına gidiniz. “Sepete Ekle” butonuna tıklayınız.
 2. Eğitimin adı ve ücreti görülecektir. Kontrol ediniz ve ardından “Ödeme Sayfasına Git” butonuna tıklayınız.
 3. Açılacak sayfada bulunan forma bilgilerinizi eksiksiz olarak giriniz. Aynı sayfada bulunan ödeme yöntemini seçiniz ve “Şartları & Koşulları okudum ve kabul ettim” yazının yanındaki kutucuğa tıklayarak onaylayınız.
 4. Eğer kredi kartı ödeme yöntemini seçtiyseniz “Ödeme Yap” butonuna tıklayarak ilerleyiniz, açılan sayfadaki kredi kartı bilgilerini giriniz ve “ÖDE” butonuna tıklayınız. Kredi kartı bilgilerinizi girdiğinizde taksit seçenekleri ekrana gelecektir. Kredi kartı kullanarak yaptığınız ödemelerde başvurunuz otomatik olarak onaylanmakta ve e-posta adresinize onay bilgisi gönderilmektedir.
 5. Eğer Havale/EFT/Posta Çeki ödeme yöntemini seçtiyseniz “Siparişi Onayla” butonuna tıklayınız. Açılacak sayfada sistem size sipariş numarası yani başvuru numarası verecektir. Sayfada görülen banka ya da posta çeki hesaplarından birine ödeme yapınız. Havale/EFT ödemelerinizi bankalardan, internet bankacılığından ya da ATM’lerden yapabilirsiniz. Uzmanlarımız mesai saatleri içinde ödemenizi kontrol ederek başvurunuzun kabul edildiğine dair tarafınıza bir e-posta gönderecektir.

Başvurmak istediğinizin eğitimin ödemesini aşağıdaki ödeme seçeneklerinden biri ile yapabilirsiniz. Bunlar;

 • Bankamatik veya Kredi Kartı (tek çekim)
 • Kredi Kartı (2,3,6, 9 ve 12 taksitle – Ücrete vade farkı eklenir)
 • Banka Havalesi ya da EFT

 • Kredi kartı kullanarak yaptığınız ödemelerde başvurunuz otomatik olarak onaylanmakta ve e-posta adresinize onay bilgisi gönderilmektedir.Havale/EFT kullanarak yaptığınız ödemeler ise en geç 2 iş günü içerisinde kontrol edilir.e-posta ve cep telefonunuza adresinize onay bilgisi mesajı gönderilir.

  Evet. Başvuru esnasında belirttiğiniz bilgilere göre adınıza fatura düzenlenmekte ve sertifikanız ile birlikte gönderilmektedir.Eğer firma adına fatura düzenlenmesini talep ediyorsanız, başvuru esnasında Firma Adı, Firma Adresi, Vergi Dairesi ve Vergi Numarası alanlarını doldurmanız gerekmektedir. Kurumsal faturanızın bir kopyası e-posta adresinize gönderilir. Orijinal fatura ise sertifikanız ile birlikte gönderilecektir. Kurumsal faturalarda eğitim ödemesi firma gideri olarak gösterilebilmektedir.

  Evet, dünyanın her yerinden eğitimlerimize katılabilirsiniz. Sertifikanızın yurtdışındaki adresinize gönderilmesini istiyorsanız yurtdışı kargo bedelinin tarafınızdan karşılanması gerekecektir. Bu durumda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Eğitim, internet ortamında uzaktan eğitim şeklinde verilmektedir. Eğitiminizi, uzaktan eğitim sistemimiz üzerinden alacaksanız. Uzaktan eğitim sistemimize giriş için https://uzaktanegitim.online/

  Eğitimin başlayacağı ilk gün cep telefon numaranıza SMS mesajı olarak uzaktan eğitim adresi, kullanıcı adı ve şifre gönderilecektir. Bu nedenle cep telefon numaranızı başvuru esnasında dikkatlice giriniz.

  İnternet sitemizin ana menüsünde bulunan “Eğitime Giriş” yazısına tıklayarak açılan sayfada bulunan “Uzaktan Eğitime Giriş” butonuna tıklayınız. Ardından uzaktan eğitim sistem paneline yönlendirileceksiniz. Panelde bulunan kullanıcı adı kısmına “Kullanıcı adı“, şifre kısmına ise “Şifrenizi” girip, “Giriş” yazılı mavi butona tıklayarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Eğitim başlama tarihinden önce sistemde eğitimi görüntülemeniz mümkün değildir.

  Her eğitimin farklı eğitim süreleri vardır. Eğitim tarihleri kayıt esnasında belirttiğiniz cep telefon numarasına, eğitimin başladığı ilk gün SMS mesajı olarak gönderilir.

  Hayır. Ders videoları ve derse ait dokümanların tamamı uzaktan eğitim sistemine daha önceden yüklüdür. Dilediğiniz zaman uzaktan eğitim sistemine giriş yaparak eğitime katılabilirsiniz.

  Eğitim tarihleri içerisinde dilediğiniz gün ve saatlerde eğitime katılabilirsiniz.

  Eğitime internete bağlı herhangi bir masaüstü bilgisayar, laptop, tablet ya da cep telefonunuzdan erişebilirsiniz.

  Evet. Eğitimin sonunda başarı sertifikası alabilmeniz için yapılacak sınavdan başarılı olmanız gerekmektedir.

  Sınav internet ortamında uzaktan eğitim sistemi üzerinden yapılacaktır.

  Sınav haftası bitiminde sertifikanız hazırlanır ve başvuru esnasında belirttiğiniz adrese kargo ile gönderilir. Sertifikanız 15 gün içerisinde elinize ulaşacaktır.

  • Üniversite adı, birim adı ve imza
  • Eğitimin adı ve saati
  • Eğitim tarihleri
  • Ad ve soyad
  • TC kimlik numarası
  • Belge numarası
  • Karekod

  Not: Sertifika üzerinde uzaktan eğitim ibaresi yer almamaktadır.

  Evet. Transkript istemeniz halinde üniversiteden ayrıca talep edilir.

  Cepli dosya içinde;

  • Sertifika
  • Dokuman (Eğitimden Eğitime Farklılık Gösterir)
  Sertifika sınavı nasıl oluyor? Eğirim sınavınız tamamen online olarak yapılıyor. Eğitim videolarınızı izledikten sonra sınav modülünüz açılıyor. Çıkan soruların % 50 sini doğru yapmanız gerekiyor. Sadece farklılık olarak Aile danışmanlığında soruların % 70 nı doğru cevaplamanız gerekmektedir.

  Eğitim videolarınızın %70’ini izledikten sonra sınav modülünüz açılır. Ancak eğitimi tamamen bitirmeden sınav modülüne girmenizi tavsiye etmeyiz.

  Eğitiminizin sınavından başarılı olmak için eğitimlerden 50 ve üzeri puan almanız gerekmektedir. Ancak aile danışmanlığı eğitiminde 70 ve üzeri puan olmanız gerekmektedir.

  Sertifika sınavlarınız için herhangi bir ek ücret ödemezsiniz.

  Eğitimler sizler için belirli bir sure açılır. Bu süre her eğitim için farklılık arz eder. Ancak eğitimleri tamamlama süresi tamamen sizinle ilgilidir. Hiç ara vermeden bazı eğitimleri birkaç günde bitirebilirsiniz. Bazı eğitimleri ise birkaç haftadan önce bitiremezsiniz. Aile danışmanlığı gibi büyük eğitimler ise birkaç ay sürmektedir.

  Eğitimlerinizin uygulamalı kısmını bayiliğimiz olan illerde örgün eğitim açıldığı zamanlarda katılabilirsiniz. Şimdilik İstanbul, Adana, Konya, Hatay, Osmaniye, Kocaeli, Mardin ve Isparta’da eğitimlerimizi örgün olarak da katılabilirsiniz.

  Katıldığınız tüm eğitimlerin sertifikaları sorgulanabilirdir. Kariyer Poliklinigi sayfasından kimlik numaranız ile tüm eğitimlerin sertifikaları sorgulanabilir.