Satranç Eğitmenliği Kursu Bayburt Aydıntepe

Satranç Eğitmenliği Kursu

Satranç Eğitmenliği Kursu Bayburt Aydıntepe Satranç Eğitmenliği Kursu

Satranç Eğitmenliği Kursu Bayburt Aydıntepe Satranç Eğitmenliği Kursu’nu Uzaktan Eğitim Teknolojisi İle Türkiye’nin Her Yerinden Alabilirsiniz.

Satranç Eğitmenliği Kursu Bayburt Aydıntepe Satranç Eğitmenliği Kursunun amacı, Satranç Eğitmenliği Kursu Bayburt Aydıntepe Satranç Eğitmenliği Kursu ne işe yarar, Satranç Eğitmenliği Kursu Bayburt Aydıntepe Satranç Eğitmenliği Kursunu kimler alabilir, Satranç Eğitmenliği Kursu Bayburt Aydıntepe Satranç Eğitmenliği Kursunun istihdam alanları, Satranç Eğitmenliği Kursu Bayburt Aydıntepe Satranç Eğitmenliği Kursunun kazanımları, Satranç Eğitmenliği Kursu Bayburt Aydıntepe Satranç Eğitmenliği Kursunun içeriği, Satranç Eğitmenliği Kursu Bayburt Aydıntepe Satranç Eğitmenliği Kursunun eğitim şekli, Satranç Eğitmenliği Kursu Bayburt Aydıntepe Satranç Eğitmenliği Kursunun ücreti, Satranç Eğitmenliği Kursu Bayburt Aydıntepe Satranç Eğitmenliği Kursu ile Meb’de Egzersiz Açabilir miyim, Satranç Eğitmenliği Kursu Bayburt Aydıntepe Satranç Eğitmenliği Kursu ile ilgili İletişim numaralarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Satranç Eğitmenliği Kursu Bayburt Aydıntepe Satranç Eğitmenliği Kursunun Amacı:

Eğitimin amaçlarının başında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı devlet yada özel eğitim kurumlarında, özel öğretim kurslarında, anaokulu ve kreşlerde öğrencilerin sözel, sayısal ve sosyal zekalarını geliştirmek için kullanılan Satranç Eğitmenliği Kursu Bayburt Aydıntepe Satranç Eğitmenliği etkin ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamak, hangi oyunların; çocukta hangi becerileri geliştirdiğini öğretmek, hangi yaş grubuna hangi Satranç Eğitmenliği Kursu Bayburt Aydıntepe Satranç Eğitmenliği daha faydalı olacağını bilmek ve öğretmek, ayrıca Milli Eğitim Bakanlığında çalışan öğretmenlerin ders dışı egzersiz açabilmeleri için gerekli olan eğitim ve sertifikayı ülkemizin dört bir köşesindeki öğretmenlerimize ulaştırmak için bu eğitim başlatılmıştır.

Satranç Eğitmenliği Kursu Bayburt Aydıntepe Satranç Eğitmenliği Kursu Ne İşe Yarar?

Milli eğitim Bakanlığına bağlı ilkokul ve ortaokullarda ders dışı egzersiz açabilirsiniz, yada yine Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel öğretim kurumları, kursları, kreşleri ve anaokullarında Satranç Eğitmenliği Kursu Bayburt Aydıntepe Satranç Eğitmenliği atölyesi kurabilirsiniz. Bir anne yada baba olarak çocuğunuzun zeka gelişimine katkıda bulunabilir, oyunları daha doğru ve verimli oynatabilirsiniz. Kendinize ait özel Satranç Eğitmenliği Kursu Bayburt Aydıntepe Satranç Eğitmenliği Kursu yada atölyesi açabilirsiniz. Belediyelerin açtığı sosyal etkinlik merkezlerinde Satranç Eğitmenliği Kursu Bayburt Aydıntepe Satranç Eğitmenliği Öğreticisi olarak çalışabilirsiniz.

Satranç Eğitmenliği Kursu Bayburt Aydıntepe Satranç Eğitmenliği Kursunu Kimler Alabilir?

Milli eğitim Bakanlığına Bağlı Okullarda Çalışan Tüm Branş Öğretmenleri Bu Eğitimi alabilir. Okul Öncesi Öğretmenleri, Sınıf Öğretmenleri, Satranç Eğitmenliği Kursu Bayburt Aydıntepe Satranç Eğitmenliği Kursu vermek isteyen tüm bireyler(bölüm ve lisans fark etmeksizin), lise mezunları, ön lisans mezunları ve tüm lisans mezunları bu eğitimi alabiliriler. Ayrıca çocukları ile keyifli vakit geçirmek isteyen anne babalar da bu kursa katılabilirler.

Satranç Eğitmenliği Kursu Bayburt Aydıntepe Satranç Eğitmenliği Kursunun Kazanımları Nelerdir?

Eğitimi alan Milli Eğitim Bakanlığına bağlı öğretmenlere ders dışı egzersiz nasıl açılacağına dair tüm dilekçe, başvuru formları, örnek egzersiz planları verilecek olup, ders dışı egzersiz açabilmeleri için ücretsiz danışmanlık sağlanacaktır. Eğitimin sonunda alacağınız üniversite onaylı sertifika ile bu eğitimi uygulamaya yetkiniz olacaktır. Bu eğitimi alan anne-babalar çocuklarına verimli ve kaliteli zeka gelişimi sağlayacaklardır.

Satranç Eğitmenliği Kursu Bayburt Aydıntepe Satranç Eğitmenliği Kursunun İçeriği:

Kurs süresince satranç taşlarının ayrı ayrı tanıtımları ve özellikleri, yönleri ve ilerleyiş şekilleri öğretilecek. Bunların dışında birçok strateji uygulama ve ilri düşünce teknikleri anlatılacak.

Satranç Eğitmenliği Kursu Bayburt Aydıntepe Satranç Eğitmenliği Kursunun Eğitim Şekli Nasıl Olacak?

Satranç Eğitmenliği Kursu Bayburt Aydıntepe Satranç Eğitmenliği Kursu uzaktan eğitim teknolojisi ile ister bilgisayardan, ister telefondan isterseniz tabletten eğitimi alabileceğiniz gibi yine bu iletişim mecralarından eğitiminizi sürdürebilir ve eğitimin sonunda yapılacak 10 soruluk sınavı yine internet olan her yerden telefon yada bilgisayar üzerinden tamamlayabilirsiniz. Türkiye’nin en batısından en doğusuna – en güneyinden, en kuzeyine kadar tüm illerde bu eğitimi örgün-yüzyüze yapmış olmanın verdiği gururla: isterseniz en az 15 kişilik grubu oluşturmanız şartı ile sizin bulunduğunuz ilçe/il e gelip örgün eğitimi yerinde eğitim hizmeti ile yapabiliriz. Sizden istediğimiz en az 15 kişilik bir grubu toparlayıp bir araya getirmeniz. Bu şekilde yapılacak çalışmalarda grubu bir araya getiren öğrenciden eğitim, sertifika ve diğer ücretlerin hiçbirini, talep etmiyoruz.

Satranç Eğitmenliği Kursu Bayburt Aydıntepe Satranç Eğitmenliği Kursunun Ücreti ve Eğitim Süresi:

  • Kursun Ücreti : 350 TL
  • Kursun Eğitim Süresi : 1 ay
  • Kursun Sertifika Süresi: 96 Saat
  • Kursun Ücret Ödeme Seçenekleri: Havale / Nakit/ Kredi Kartına Taksit (En Fazla 12 Taksit)

Satranç Eğitmenliği Kursu Bayburt Aydıntepe Satranç Eğitmenliği Kursuna Kayıt Olmak İçin İletişim Numaraları:

  • 0507 204 61 82 + (whatsapp)
  • 0507 204 61 83 + (whatsapp)
  • 0322 234 9 234
  • 0322 458 0 458

Kurs ile ilgili daha detaylı bilgi almak yada kayıt yaptırmak için aşağıdaki formu doldurunuz, gün içinde eğitim danışmanlarımız sizi arayacaklardır.”