Robotik ve Kodlama Kursu Şanlıurfa Birecik

Robotik ve Kodlama Kursu

Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursu

 

Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursu Video Çekimleri Devam Etmektedir.

Ön Kayıt ve Talep Toplama Devam Ediyor.

lütfen Arayarak Detaylı Bilgi Alınız.

Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursu

Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursu’nu Uzaktan Eğitim Teknolojisi İle Türkiye’nin Her Yerinden Alabilirsiniz.

Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursunun amacı, Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursu ne işe yarar, Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursunu kimler alabilir, Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursunun istihdam alanları, Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursunun kazanımları, Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursunun içeriği, Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursunun eğitim şekli, Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursunun ücreti, Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursu ile Meb’de Egzersiz Açabilir miyim, Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursu ile ilgili İletişim numaralarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursunun Amacı:

Eğitimin amaçlarının başında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı devlet yada özel eğitim kurumlarında, özel öğretim kurslarında, anaokulu ve kreşlerde öğrencilerin sözel, sayısal ve sosyal zekalarını geliştirmek için kullanılan Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliğinin etkin ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamak, hangi oyunların; çocukta hangi becerileri geliştirdiğini öğretmek, hangi yaş grubuna hangi Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliğinindaha faydalı olacağını bilmek ve öğretmek, ayrıca Milli Eğitim Bakanlığında çalışan öğretmenlerin ders dışı egzersiz açabilmeleri için gerekli olan eğitim ve sertifikayı ülkemizin dört bir köşesindeki öğretmenlerimize ulaştırmak için bu eğitim başlatılmıştır.

Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursu Ne İşe Yarar?

Milli eğitim Bakanlığına bağlı ilkokul ve ortaokullarda ders dışı egzersiz açabilirsiniz, yada yine Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel öğretim kurumları, kursları, kreşleri ve anaokullarında Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliği atölyesi kurabilirsiniz. Bir anne yada baba olarak çocuğunuzun zeka gelişimine katkıda bulunabilir, oyunları daha doğru ve verimli oynatabilirsiniz. Kendinize ait özel Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliği kursu yada atölyesi açabilirsiniz. Belediyelerin açtığı sosyal etkinlik merkezlerinde Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Öğreticisi olarak çalışabilirsiniz.

Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursunu Kimler Alabilir?

Milli eğitim Bakanlığına Bağlı Okullarda Çalışan Tüm Branş Öğretmenleri Bu Eğitimi alabilir. Okul Öncesi Öğretmenleri, Sınıf Öğretmenleri, Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursu vermek isteyen tüm bireyler(bölüm ve lisans farketmeksizin), lise mezunları, önlisans mezunları ve tüm lisans mezunları bu eğitimi alabiliriler. Ayrıca çocukları ile keyifli vakit geçirmek isteyen anne babalar da bu kursa katılabilirler.

Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursunun Kazanımları Nelerdir?

Eğitimi alan Milli Eğitim Bakanlığına bağlı öğretmenlere ders dışı egzersiz nasıl açılacağına dair tüm dilekçe, başvuru formları, örnek egzersiz planları verilecek olup, ders dışı egzersiz açabilmeleri için ücretsiz danışmanlık sağlanacaktır. Eğitimin sonunda alacağınız üniversite onaylı sertifika ile bu eğitimi uygulamaya yetkiniz olacaktır. Bu eğitimi alan anne-babalar çocuklarına verimli ve kaliteli zeka gelişimi sağlayacaklardır.

Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursunun İçeriği:

Kurs süresince robot yapımı, birleştirme oyunları, farklı stratejiler, basit kod yazımı, orta seviye kodlama programları ve ileri seviye kodlama sistemleri anlatılacak.

Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursunun Eğitim Şekli Nasıl Olacak?

Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursu uzaktan eğitim teknolojisi ile ister bilgisayardan, ister telefondan isterseniz tabletten eğitimi alabileceğiniz gibi yine bu iletişim mecralarından eğitiminizi sürdürebilir ve eğitimin sonunda yapılacak 10 soruluk sınavı yine internet olan her yerden telefon yada bilgisayar üzerinden tamamlayabilirsiniz. Türkiye’nin en batısından en doğusuna – en güneyinden, en kuzeyine kadar tüm illerde bu eğitimi örgün-yüzyüze yapmış olmanın verdiği gururla: isterseniz en az 15 kişilik grubu oluşturmanız şartı ile sizin bulunduğunuz ilçe/il e gelip örgün eğitimi yerinde eğitim hizmeti ile yapabiliriz. Sizden istediğimiz en az 15 kişilik bir grubu toparlayıp bir araya getirmeniz. Bu şekilde yapılacak çalışmalarda grubu bir araya getiren öğrenciden eğitim, sertifika ve diğer ücretlerin hiçbirini, talep etmiyoruz.

Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursunun Ücreti ve Eğitim Süresi:

  • Kursun Eğitim Süresi : 1 ay
  • Kursun Sertifika Süresi: 120 Saat
  • Kursun Ücret Ödeme Seçenekleri: Havale / Nakit/ Kredi Kartına Taksit (En Fazla 12 Taksit)

Şanlıurfa Birecik Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursuna Kayıt Olmak İçin İletişim Numaraları:

  • 0507 204 61 82 + (whatsapp)
  • 0507 204 61 83 + (whatsapp)
  • 0322 234 9 234
  • 0322 458 0 458
× Bizimle İletişime Geçin!