Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Kırşehir Akpınar

Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu

Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Kırşehir Akpınar Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu

Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Kırşehir AkpınarHızlı Okuma Eğitmenliği Kursu’nu Uzaktan Eğitim Teknolojisi İle Türkiye’nin Her Yerinden Alabilirsiniz.

Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Kırşehir AkpınarHızlı Okuma Eğitmenliği Kursunun amacı, Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Kırşehir Akpınar Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu ne işe yarar, Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Kırşehir Akpınar Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursunu kimler alabilir, Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Kırşehir Akpınar Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursunun istihdam alanları, Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Kırşehir Akpınar Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursunun kazanımları, Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Kırşehir Akpınar Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursunun içeriği, Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursunun eğitim şekli, Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Kırşehir Akpınar Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursunun ücreti, Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Kırşehir Akpınar Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu ile Meb’de Egzersiz Açabilir miyim, Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Kırşehir Akpınar Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu ile ilgili İletişim numaralarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Kırşehir Akpınar Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursunun Amacı:

Eğitimin amaçlarının başında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı devlet yada özel eğitim kurumlarında, özel öğretim kurslarında, anaokulu ve kreşlerde öğrencilerin sözel, sayısal ve sosyal zekalarını geliştirmek için kullanılan Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Kırşehir Akpınar Hızlı Okuma Eğitmenliği  nın etkin ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamak, hangi oyunların; çocukta hangi becerileri geliştirdiğini öğretmek, hangi yaş grubuna hangi Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Kırşehir Akpınar Hızlı Okuma Eğitmenliği  nındaha faydalı olacağını bilmek ve öğretmek, ayrıca Milli Eğitim Bakanlığında çalışan öğretmenlerin ders dışı egzersiz açabilmeleri için gerekli olan eğitim ve sertifikayı ülkemizin dört bir köşesindeki öğretmenlerimize ulaştırmak için bu eğitim başlatılmıştır.

Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Kırşehir Akpınar Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Ne İşe Yarar?

Milli eğitim Bakanlığına bağlı ilkokul ve ortaokullarda ders dışı egzersiz açabilirsiniz, yada yine Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel öğretim kurumları, kursları, kreşleri ve anaokullarında Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Kırşehir Akpınar Hızlı Okuma Eğitmenliği atölyesi kurabilirsiniz. Bir anne yada baba olarak çocuğunuzun zeka gelişimine katkıda bulunabilir, oyunları daha doğru ve verimli oynatabilirsiniz. Kendinize ait özel Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Kırşehir Akpınar Hızlı Okuma Eğitmenliği kursu yada atölyesi açabilirsiniz. Belediyelerin açtığı sosyal etkinlik merkezlerinde Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Kırşehir Akpınar Hızlı Okuma Eğitmenliği Öğreticisi olarak çalışabilirsiniz.

Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Kırşehir Akpınar Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursunu Kimler Alabilir?

Milli eğitim Bakanlığına Bağlı Okullarda Çalışan Tüm Branş Öğretmenleri Bu Eğitimi alabilir. Okul Öncesi Öğretmenleri, Sınıf Öğretmenleri, Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Kırşehir Akpınar Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu vermek isteyen tüm bireyler(bölüm ve lisans farketmeksizin), lise mezunları, önlisans mezunları ve tüm lisans mezunları bu eğitimi alabiliriler. Ayrıca çocukları ile keyifli vakit geçirmek isteyen anne babalar da bu kursa katılabilirler.

Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Kırşehir Akpınar Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursunun Kazanımları Nelerdir?

Eğitimi alan Milli Eğitim Bakanlığına bağlı öğretmenlere ders dışı egzersiz nasıl açılacağına dair tüm dilekçe, başvuru formları, örnek egzersiz planları verilecek olup, ders dışı egzersiz açabilmeleri için ücretsiz danışmanlık sağlanacaktır. Eğitimin sonunda alacağınız üniversite onaylı sertifika ile bu eğitimi uygulamaya yetkiniz olacaktır. Bu eğitimi alan anne-babalar çocuklarına verimli ve kaliteli zeka gelişimi sağlayacaklardır.

Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Kırşehir Akpınar Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursunun İçeriği:

Kurs süresince Sözel Zeka oyunları, sayısal Zeka Oyunları, Hafıza oyunları, Strateji oyunları, Yaratıcı düşünme Oyunları, Geometrik me Mekanik Oyunları, Akıl yürütme Oyunları, Küçük Kas sistemi Geliştirme Oyunları gibi 80 kadar oyun öğretilecektir.

Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Kırşehir Akpınar Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursunun Eğitim Şekli Nasıl Olacak?

Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Kırşehir Akpınar Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu uzaktan eğitim teknolojisi ile ister bilgisayardan, ister telefondan isterseniz tabletten eğitimi alabileceğiniz gibi yine bu iletişim mecralarından eğitiminizi sürdürebilir ve eğitimin sonunda yapılacak 10 soruluk sınavı yine internet olan her yerden telefon yada bilgisayar üzerinden tamamlayabilirsiniz. Türkiye’nin en batısından en doğusuna – en güneyinden, en kuzeyine kadar tüm illerde bu eğitimi örgün-yüzyüze yapmış olmanın verdiği gururla: isterseniz en az 15 kişilik grubu oluşturmanız şartı ile sizin bulunduğunuz ilçe/il e gelip örgün eğitimi yerinde eğitim hizmeti ile yapabiliriz. Sizden istediğimiz en az 15 kişilik bir grubu toparlayıp bir araya getirmeniz. Bu şekilde yapılacak çalışmalarda grubu bir araya getiren öğrenciden eğitim, sertifika ve diğer ücretlerin hiçbirini, talep etmiyoruz.

Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Kırşehir Akpınar Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursunun Ücreti ve Eğitim Süresi:

  • Kursun Ücreti : 450 TL
  • Kursun Eğitim Süresi : 1 ay
  • Kursun Sertifika Süresi: 100 Saat
  • Kursun Ücret Ödeme Seçenekleri: Havale / Nakit/ Kredi Kartına Taksit (En Fazla 12 Taksit)

Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Kırşehir AkpınarHızlı Okuma Eğitmenliği Kursuna Kayıt Olmak İçin İletişim Numaraları:

  • 0507 204 61 82 + (whatsapp)
  • 0507 204 61 83 + (whatsapp)
  • 0322 234 9 234
  • 0322 458 0 458

Kurs ile ilgili daha detaylı bilgi almak yada kayıt yaptırmak için aşağıdaki formu doldurunuz, gün içinde eğitim danışmanlarımız sizi arayacaklardır.”