Artvin Zeka Oyunları Sertifikası ve Zeka Oyunları Kursu

Düzce Yığılca Zeka Oyunları Sertifikası ve Zeka Oyunları Kursu

Artvin Zeka Oyunları Sertifikası ve Zeka Oyunları Kursu

Hemen Satın Al Eğitimin Hemen Başlasın, En Uygun Fiyattan Yararlan.

Artvin Akıl Zeka Oyunları Kursu’na Uzaktan Eğitim Teknolojisi İle Türkiye’nin Her Yerinden Katılabilirsiniz.

Artvin Akıl Zeka Oyunları Kursunun amacı, Artvin Akıl Zeka Oyunları Kursu ne işe yarar, Akıl Zeka Oyunları Kursunu kimler alabilir,  Artvin  Akıl Zeka Oyunları Kursunun istihdam alanları Artvin Akıl Zeka Oyunları Kursunun kazanımları, Artvin Akıl Zeka Oyunları Kursunun içeriği, Artvin Akıl Zeka Oyunları Kursunun eğitim şekli, Artvin  Akıl Zeka Oyunları Kursunun ücreti, Artvin Akıl Zeka Oyunları Kursu ile Meb’de Egzersiz Açabilir miyim, Artvin Akıl Zeka Oyunları Kursu ile ilgili İletişim numaralarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Artvin Akıl Zeka Oyunları Kursunun Amacı:

Eğitimin amaçlarının başında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı devlet yada özel eğitim kurumlarında, özel öğretim kurslarında, anaokulu ve kreşlerde öğrencilerin sözel, sayısal ve sosyal zekalarını geliştirmek için kullanılan Akıl Zeka Oyunlarının etkin ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamak, hangi oyunların; çocukta hangi becerileri geliştirdiğini öğretmek, hangi yaş grubuna hangi Akıl Zeka Oyunlarının daha faydalı olacağını bilmek ve öğretmek, ayrıca Milli Eğitim Bakanlığında çalışan öğretmenlerin ders dışı egzersiz açabilmeleri için gerekli olan eğitim ve sertifikayı ülkemizin dört bir köşesindeki öğretmenlerimize ulaştırmak için bu eğitim başlatılmıştır.

Artvin Akıl Zeka Oyunları Kursu Ne İşe Yarar?

Milli eğitim Bakanlığına bağlı ilkokul ve ortaokullarda ders dışı egzersiz açabilirsiniz, yada yine Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel öğretim kurumları, kursları, kreşleri ve anaokullarında akıl zeka oyunları atölyesi kurabilirsiniz. Bir anne yada baba olarak çocuğunuzun zeka gelişimine katkıda bulunabilir, oyunları daha doğru ve verimli oynatabilirsiniz. Kendinize ait özel akıl zeka oyunları kursu yada atölyesi açabilirsiniz. Belediyelerin açtığı sosyal etkinlik merkezlerinde Akıl Zeka Oyunları Öğreticisi olarak çalışabilirsiniz.

Artvin Akıl Zeka Oyunları Kursunu Kimler Alabilir?

Milli eğitim Bakanlığına Bağlı Okullarda Çalışan Tüm Branş Öğretmenleri Bu Eğitimi alabilir. Okul Öncesi Öğretmenleri, Sınıf Öğretmenleri, Akıl Zeka Oyunları Kursu vermek isteyen tüm bireyler(bölüm ve lisans farketmeksizin), lise mezunları, önlisans mezunları ve tüm lisans mezunları bu eğitimi alabiliriler. Ayrıca çocukları ile keyifli vakit geçirmek isteyen anne babalar da bu kursa katılabilirler.

Artvin Akıl Zeka Oyunları Kursunun Kazanımları Nelerdir?

Eğitimi alan Milli Eğitim Bakanlığına bağlı öğretmenlere ders dışı egzersiz nasıl açılacağına dair tüm dilekçe, başvuru formları, örnek egzersiz planları verilecek olup, ders dışı egzersiz açabilmeleri için ücretsiz danışmanlık sağlanacaktır. Eğitimin sonunda alacağınız üniversite onaylı sertifika ile bu eğitimi uygulamaya yetkiniz olacaktır. Bu eğitimi alan anne-babalar çocuklarına verimli ve kaliteli zeka gelişimi sağlayacaklardır.

Artvin Akıl Zeka Oyunları Kursunun İçeriği:

Kurs süresince Sözel Zeka oyunları, sayısal Zeka Oyunları, Hafıza oyunları, Strateji oyunları, Yaratıcı düşünme Oyunları, Geometrik me Mekanik Oyunları, Akıl yürütme Oyunları, Küçük Kas sistemi Geliştirme Oyunları gibi 80 kadar oyun öğretilecektir.

Artvin Akıl Zeka Oyunları Kursunun Eğitim Şekli Nasıl Olacak?

Akıl Zeka Oyunları Kursu uzaktan eğitim teknolojisi ile ister bilgisayardan, ister telefondan isterseniz tabletten eğitimi alabileceğiniz gibi yine bu iletişim mecralarından eğitiminizi sürdürebilir ve eğitimin sonunda yapılacak 10 soruluk sınavı yine internet olan her yerden telefon yada bilgisayar üzerinden tamamlayabilirsiniz. Türkiye’nin en batısından en doğusuna – en güneyinden, en kuzeyine kadar tüm illerde bu eğitimi örgün-yüzyüze yapmış olmanın verdiği gururla: isterseniz en az 15 kişilik grubu oluşturmanız şartı ile sizin bulunduğunuz ilçe/il e gelip örgün eğitimi yerinde eğitim hizmeti ile yapabiliriz. Sizden istediğimiz en az 15 kişilik bir grubu toparlayıp bir araya getirmeniz. Bu şekilde yapılacak çalışmalarda grubu bir araya getiren öğrenciden eğitim, sertifika ve diğer ücretlerin hiçbirini, talep etmiyoruz.

Artvin Akıl Zeka Oyunları Kursunun Eğitim Süresi:

  • Kursun Eğitim Süresi : 1 ay
  • Kursun Sertifika Süresi: 160 Saat
  • Kursun Ücret Ödeme Seçenekleri: Havale / Nakit/ Kredi Kartına Taksit (En Fazla 12 Taksit)

Akıl Zeka Oyunları Kursuna Kayıt Olmak İçin İletişim Numaraları:

  • 0507 204 61 82 + (whatsapp)
  • 0507 204 61 83 + (whatsapp)
  • 0322 234 9 234
  • 0322 458 0 458

Kurs ile ilgili daha detaylı bilgi almak yada kayıt yaptırmak için aşağıdaki formu doldurunuz, gün içinde eğitim danışmanlarımız sizi arayacaklardır.”

 

Uzaktan Eğitim Sistemi Nasıl İşliyor:

1- Eğitimi Sepete Ekle Butonuna Tıklayarak Satın Alınız,(Tek Çekim 3, 6, 9 yada 12 Taksit)

2- Eğitim Danışmanlarımız 10 dk İçinde Sizi Arayıp Kullanıcı Adı ve Şifrenizi Bildirecekler. (Ayrıca Mesaj Olarak ta Gönderilir.)

3- Sağ Üst Menüden Eğitime Giriş’e Tıklayınız, Kullanıcı Adı ve Şifrenizi Giriniz.

4- Eğitim Portalınızdan İlgili eğitimin Dökümanlarına, Eğitim Videolarına ve Sınavına Ulaşabilirsiniz.

5– Sınavınızı olup 50 ve Üzeri Not Aldığınızda, Eğitiminizin Tamamlandığı Üniversiteye Bildirilir. (Sınava Girme Hakkınız Sınırsızdır.)

6- Üniversiteden Belgeniz Gelince ve Varsa Materyaliniz İle Birlikte Kargoya Verilir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir