Akıl-Zeka Oyunları Eğitmenliği Kursu Diyarbakır Çüngüş

Akıl-Zeka Oyunları Eğitmenliği Kursu

Akıl-Zeka Oyunları Eğitmenliği Kursu Diyarbakır Çüngüş

Diyarbakır Çüngüş Akıl Zeka Oyunları Kursu’nu Uzaktan Eğitim Teknolojisi İle Türkiye’nin Her Yerinden Alabilirsiniz.

Diyarbakır Çüngüş Akıl Zeka Oyunları Kursunun amacı, Diyarbakır Çüngüş Akıl Zeka Oyunları Kursu ne işe yararDiyarbakır Çüngüş Akıl Zeka Oyunları Kursunu kimler alabilir, Diyarbakır Çüngüş Akıl Zeka Oyunları Kursunun istihdam alanları, Diyarbakır Çüngüş Akıl Zeka Oyunları Kursunun kazanımları, Diyarbakır Çüngüş Akıl Zeka Oyunları Kursunun içeriği, Diyarbakır Çüngüş Akıl Zeka Oyunları Kursunun eğitim şekli, Diyarbakır Çüngüş Akıl Zeka Oyunları Kursunun ücreti, Diyarbakır Çüngüş Akıl Zeka Oyunları Kursu ile Meb’de Egzersiz Açabilir miyim, Diyarbakır Çüngüş Akıl Zeka Oyunları Kursu ile ilgili İletişim numaralarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Çüngüş Akıl Zeka Oyunları Kursunun Amacı:

Eğitimin amaçlarının başında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı devlet yada özel eğitim kurumlarında, özel öğretim kurslarında, anaokulu ve kreşlerde öğrencilerin sözel, sayısal ve sosyal zekalarını geliştirmek için kullanılan Diyarbakır Çüngüş Akıl Zeka Oyunlarının etkin ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamak, hangi oyunların; çocukta hangi becerileri geliştirdiğini öğretmek, hangi yaş grubuna hangi Diyarbakır Çüngüş Akıl Zeka Oyunlarının daha faydalı olacağını bilmek ve öğretmek, ayrıca Milli Eğitim Bakanlığında çalışan öğretmenlerin ders dışı egzersiz açabilmeleri için gerekli olan eğitim ve sertifikayı ülkemizin dört bir köşesindeki öğretmenlerimize ulaştırmak için bu eğitim başlatılmıştır.

Diyarbakır Çüngüş Akıl Zeka Oyunları Kursu Ne İşe Yarar?

Milli eğitim Bakanlığına bağlı ilkokul ve ortaokullarda ders dışı egzersiz açabilirsiniz, yada yine Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel öğretim kurumları, kursları, kreşleri ve anaokullarında akıl zeka oyunları atölyesi kurabilirsiniz. Bir anne yada baba olarak çocuğunuzun zeka gelişimine katkıda bulunabilir, oyunları daha doğru ve verimli oynatabilirsiniz. Kendinize ait özel akıl zeka oyunları kursu yada atölyesi açabilirsiniz. Belediyelerin açtığı sosyal etkinlik merkezlerinde Akıl Zeka Oyunları Öğreticisi olarak çalışabilirsiniz.

Diyarbakır Çüngüş Akıl Zeka Oyunları Kursunu Kimler Alabilir?

Milli eğitim Bakanlığına Bağlı Okullarda Çalışan Tüm Branş Öğretmenleri Bu Eğitimi alabilir. Okul Öncesi Öğretmenleri, Sınıf Öğretmenleri, Akıl Zeka Oyunları Kursu vermek isteyen tüm bireyler(bölüm ve lisans farketmeksizin), lise mezunları, önlisans mezunları ve tüm lisans mezunları bu eğitimi alabiliriler. Ayrıca çocukları ile keyifli vakit geçirmek isteyen anne babalar da bu kursa katılabilirler.

Diyarbakır Çüngüş Akıl Zeka Oyunları Kursunun Kazanımları Nelerdir?

Eğitimi alan Milli Eğitim Bakanlığına bağlı öğretmenlere ders dışı egzersiz nasıl açılacağına dair tüm dilekçe, başvuru formları, örnek egzersiz planları verilecek olup, ders dışı egzersiz açabilmeleri için ücretsiz danışmanlık sağlanacaktır. Eğitimin sonunda alacağınız üniversite onaylı sertifika ile bu eğitimi uygulamaya yetkiniz olacaktır. Bu eğitimi alan anne-babalar çocuklarına verimli ve kaliteli zeka gelişimi sağlayacaklardır.

Diyarbakır Çüngüş Akıl Zeka Oyunları Kursunun İçeriği:

Kurs süresince Sözel Zeka oyunları, sayısal Zeka Oyunları, Hafıza oyunları, Strateji oyunları, Yaratıcı düşünme Oyunları, Geometrik me Mekanik Oyunları, Akıl yürütme Oyunları, Küçük Kas sistemi Geliştirme Oyunları gibi 80 kadar oyun öğretilecektir.

Diyarbakır Çüngüş Akıl Zeka Oyunları Kursunun Eğitim Şekli Nasıl Olacak?

Akıl Zeka Oyunları Kursu uzaktan eğitim teknolojisi ile ister bilgisayardan, ister telefondan isterseniz tabletten eğitimi alabileceğiniz gibi yine bu iletişim mecralarından eğitiminizi sürdürebilir ve eğitimin sonunda yapılacak 10 soruluk sınavı yine internet olan her yerden telefon yada bilgisayar üzerinden tamamlayabilirsiniz. Türkiye’nin en batısından en doğusuna – en güneyinden, en kuzeyine kadar tüm illerde bu eğitimi örgün-yüzyüze yapmış olmanın verdiği gururla: isterseniz en az 15 kişilik grubu oluşturmanız şartı ile sizin bulunduğunuz ilçe/il e gelip örgün eğitimi yerinde eğitim hizmeti ile yapabiliriz. Sizden istediğimiz en az 15 kişilik bir grubu toparlayıp bir araya getirmeniz. Bu şekilde yapılacak çalışmalarda grubu bir araya getiren öğrenciden eğitim, sertifika ve diğer ücretlerin hiçbirini, talep etmiyoruz.

Diyarbakır Çüngüş Akıl Zeka Oyunları Kursunun Ücreti ve Eğitim Süresi:

  • Kursun Ücreti : 350 TL
  • Kursun Eğitim Süresi : 1 ay
  • Kursun Sertifika Süresi: 160 Saat
  • Kursun Ücret Ödeme Seçenekleri: Havale / Nakit/ Kredi Kartına Taksit (En Fazla 12 Taksit)

Diyarbakır Çüngüş Akıl Zeka Oyunları Kursuna Kayıt Olmak İçin İletişim Numaraları:

  • 0507 204 61 82 + (whatsapp)
  • 0507 204 61 83 + (whatsapp)
  • 0322 234 9 234
  • 0322 458 0 458
× Bizimle İletişime Geçin!